Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

* Ofis kadromuzun dışında Elektrik, Sıhhi Tesisat, Temizlik, İlaçlama, Çilingir, Bahçıvan, İnşaat, Bakım Onarım, Tadilat işleri için konusunda uzman teknik bir kadro ile çalışıyoruz.

* Bilgisayar sistemi ile donatılmış Online Araç Filomuz belli günlerde yönetimini üstlendiğimiz bina önlerinde sizlere hizmet vermektedir.

* Haftanın 7 günü 24 saat asistan sekreterimiz sizlerin tüm istek ve şikayetlerinizi kayıt altına almaktadır.

* Muhasebe birimimiz, haftalık olarak tüm gelir ve giderleri bilgisayara işlemektedir. Tüm kat maliklerimiz www.uygaryonetim.com adresinden yada akıllı telefonlarından mobil uygulamamızı indirip üye girişi yaparak hem kendi hesaplarını, hem yönetim hesaplarının gelir-gider durum ve bilançoları her zaman kontrol edebilirler.

* 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan doğacak her türlü hukuki işler için de, konusunda deneyimli ve  uzman bir hukuk bürosu ile birlikte çalışmaktayız. Aidat ve genel gider borçlarına ait  icra takibat dosyaları, anlaşmalı hukuk büromuz tarafından hazırlanmakta ve icra dairesine verilmektedir. Apartman yönetimlerine icra  takibi  konusunda öncesinde ve sonrasında hiçbir mali yükümlülük getirmemekteyiz.

* Firmamız, yönetim hizmetlerinin destekleyici bir unsuru olarak  apartman, site, ve iş merkezlerine  dış cephe yalıtım, tamirat ve boya işleri, çatı aktarımları ve izolasyon , bahçe – havuz bakımı, emlak/gayrimenkul danışmanlığı  ve  benzeri konularda danışmanlık hizmeti ‘de vermektedir.

*Hizmet Planımız

*Yönetim Sistemimiz

*Sistem nasıl çalışıyor?

*Profesyonel Yönetim avantajları

Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın

© Uygar Yönetim / Bina & Tesis Yönetim Çözümleri - Tüm Hakları Saklıdır. | Trendy Ajans & Medya